Products
85 products


Chicken & Waffle 2oz Carton
- Regular Price
- $15.00
- Sale Price
- $15.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Chicken & Waffles Soft & Chewy - 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Chicken and Apple - Soft & Chewy 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Digestive Health Beef Hearts with Probiotics - 20lb Bulk
- Regular Price
- $90.00
- Sale Price
- $90.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Dougie Fresh - Soft & Chewy
- Regular Price
- $38.00
- Sale Price
- $38.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Dougie Fresh - Soft Baked
- Regular Price
- $18.50
- Sale Price
- $18.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

Halloween Treats (Pumpkin& Blueberry) - 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Howliday Bones (Apple, Vanilla, & Peppermint) - 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Sold Out
Large Breed Bacon Bones - 20lb Bulk
- Regular Price
- $90.00
- Sale Price
- $90.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Meaty Mix (Beef, Turkey, & Chicken) - 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Mini Carob Chip Bones - 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


PB&J 2oz Carton
- Regular Price
- $15.00
- Sale Price
- $15.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


PB&J Bites - 20lb Bulk
- Regular Price
- $90.00
- Sale Price
- $90.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Peanut Butter & Carob Cookie - 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Peanut Butter & Carob Cookie 2oz Carton
- Regular Price
- $15.00
- Sale Price
- $15.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Peanut Butter & Jelly - Soft & Chewy 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Peanut Butter Paws - 20lb Bulk
- Regular Price
- $90.00
- Sale Price
- $90.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Pineapple PUPaya - 10lb Bulk
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites - Apple Pie with Probiotics 8oz
- Regular Price
- $6.99
- Sale Price
- $6.99
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites - Blueberry Cobbler with Probiotics 8oz
- Regular Price
- $6.99
- Sale Price
- $6.99
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites - Peanut Butter with Probiotics 8oz
- Regular Price
- $6.99
- Sale Price
- $6.99
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - Bacon & Eggs 2oz (36 Count)
- Regular Price
- $85.00
- Sale Price
- $85.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - Bacon & Eggs 6oz
- Regular Price
- $6.99
- Sale Price
- $6.99
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - Chicken & Apple 2oz (36 count)
- Regular Price
- $85.00
- Sale Price
- $85.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - Chicken & Apple 6oz
- Regular Price
- $6.99
- Sale Price
- $6.99
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - Chicken & Waffles Recipe 2oz (36 Count)
- Regular Price
- $85.00
- Sale Price
- $85.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - Chicken & Waffles Recipe 6oz
- Regular Price
- $6.99
- Sale Price
- $6.99
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - PB&J Bites 2oz (36 Count)
- Regular Price
- $85.00
- Sale Price
- $85.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - PB&J Bites 6oz
- Regular Price
- $6.99
- Sale Price
- $6.99
- Regular Price
- Unit Price
- per


Pro Bakery Bites Soft & Chewy - Pumpkin Cranberry 2oz (36 Count)
- Regular Price
- $85.00
- Sale Price
- $85.00
- Regular Price
- Unit Price
- per